BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB и VOX Апарат за вафли WF258 - КУПИ НА РАТИ
, ,

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB и VOX Апарат за вафли WF258

BomannVox
2 Продажби

BOMANN Апарат за палачинки

 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Пластична основа отпорна на топлина
 • Држач за кабелот на дното на апаратот
 • Напојување : 230 V / 50 Hz
 • Сила : 900 W
 • 1 година гаранција

VOX Апарат за вафли WF258

 • Уред за вафли
 • Моќност – 700 W
 • Изолирана топлотна дршка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата
 • Термостат
 • Максимална температура – 220 степени
 • Гаранција – 25 месеци
 • Бесплатна достава

3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

,

Продавница