Апарат за палачинки Bomann CM 2221 CB и Апарат за вафли Vox WF258 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Апарат за палачинки Bomann CM 2221 CB и Апарат за вафли Vox WF258

BomannVox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

BOMANN Апарат за палачинки

Нелеплива надворешност

Прилагодлив термостат

Сијаличка индикатор

Пластична основа отпорна на топлина

Држач за кабелот на дното на апаратот

Напојување : 230 V / 50 Hz

Сила : 900 W

1 година гаранција

VOX Апарат за вафли WF258

Уред за вафли

Моќност  700 W

Изолирана топлотна дршка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата

Термостат

Максимална температура  220 степени

Гаранција  25 месеци

Бесплатна достава

Бренд

,

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks