BOSCH Електрична пила UniversalChain 40 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

BOSCH Електрична пила UniversalChain 40

Bosch
Нема инфо.

 • Снага на мотор: 1.800 W
 • Должина сечиво: 40 cm
 • Брзина ланец: 12 m/s
 • Ланец: Хромиран
 • Ергономска дршка за тестирање и сечење дрва
 • SDS промена на ланец без на алат
 • Странично поставен резервоар за масло: (250 ml) со индикатор за ниво
 • Тежина (со ланец и меч): 4,3 kg
 • Обем на испорака: КАРТОН
 • Гаранција 2+1 година
  Бесплатна достава

10,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница