BOSCH Машина за садови SMS 25AW04E - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

BOSCH Машина за садови SMS 25AW04E

Bosch
Нема инфо.

Енергетска класа F

Eco 50 – штедлив програм за вода и енергија

12 комплети

Бучност – 46 dB (A)

5 програми: Intensive 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Glass 40 ° C, Program 1h 65 ° C

Димензии (ВxШхД): 84.5 x 60 x 60 cm

Бесплатна испорака

27,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.