BOSCH Перачи под висок притисок Easy Aquatak 100 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

BOSCH Перачи под висок притисок Easy Aquatak 100

Bosch
Нема инфо.

Макс. притисок: 100 bar

Снага на мотор: 1.200 W

Макс. проток: 300 l/h

Макс. температура проток: 40 °C

Должина на црево: 3 m (PVC)

Тежина (без прибор): 3,8 kg

Бесплатна испорака

6,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница