BOSCH Сецко MMR 08A1 - КУПИ НА РАТИ
, ,

BOSCH Сецко MMR 08A1

Bosch
Нема инфо.

  • Боја: бела / пастелно плава
  • Моќност на моторот (max): 400 W
  • Моментално вклучување
  • Пластичен сад од 800 мл, погоден за миење во машина за садови а може да се употреби и во микробранови печки
  • Универзален нож од инокс, погоден за миење во машина за садови
  • Многи брзо, прецизно сецкање и дробење меса, сирење, ораси, зелени листови и лук
  • Намотување на кабел на апаратот
  • Додаток за пасирање
  • Димензии (v x š x d): 200x200x270 mm
  • Бесплатна достава

3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница