Машина за перење Bosch WAJ 20061BY - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење Bosch WAJ 20061BY

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,350ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A +++

Капацитет: 7 kg

Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир

AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации

Број на вртежи: 1000 rpm

Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm

5 Години гаранција

Бесплатна Достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X