Правосмукалка Bosch BCHF 2MX16 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Правосмукалка Bosch BCHF 2MX16

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,550ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Lithium-Ion технологија: моќна батерија која се полни, со долго време на работа

Две нивоа на моќ

Тежина: 2.4 kg

Долго време на работа до 40 min

Време на полнење: 4-5 часа

Димензии: 1160 x 265 x 165 mm

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X