Сецко Bosch MMR 08A1 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Сецко Bosch MMR 08A1

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност на моторот (max): 400 W

Моментално вклучување

Пластичен сад од 800 мл, погоден за миење во машина за садови а може да се употреби и во микробранови печки

Универзален нож од инокс, погоден за миење во машина за садови

Многи брзо, прецизно сецкање и дробење меса, сирење, ораси, зелени листови и лук

Намотување на кабел на апаратот

Додаток за пасирање

Димензии (v x š x d): 200x200x270 mm

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X