Часовник Mi Lite - КУПИ НА РАТИ
-33%
, , ,

Часовник Mi Lite

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 2,443ден 3,665ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Eкран – 1.4″ LCD display

Димензии – 41мм * 35мм * 10,9 мм

Отпорност на вода – 5 АТМ

Батерија – 230 mAh

Сензор за мерење на срцев ритам

Поддржува вежби

Здравје и секојдневен живот

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница