Чистач на пареа Solac LV1301 steam jet 2.1 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Чистач на пареа Solac LV1301 steam jet 2.1

Solac

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дезинфекција до 99 %

Моќност  1050 W

3 јачини на притисок и проток од 30 g / min

Дополнителен кабел од 3 метри

9 додатоци : мерна чаша и инка за лесно полнење;  тркалезна четка, наклонета млазница, конусна млазница, чистач за стакло, додаток за чистење ткаенини, крпа и црево за најразновидно чистење, ги достигнува сите агли и ефикасно ги чисти сите видови површини

2 години гаранција

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X