CITY COCO - КУПИ НА РАТИ
, ,

CITY COCO

CITY COCO
4 Продажби

14 AH LI-ION 45+ КМ

CITY COCO Е СО ПО РАЗЛИЧЕН ДИЗАЈН ОД КЛАСИЧНИОТ ИЗГЛЕД НА ТРОТИНЕТ ИЛИ СКУТЕР. МОДЕЛИТЕ, КОИ ИМААТ МАКСИМАЛНА БРЗИНА ОД 40 КМ / Ч И ОПСЕГ ОД 30 КМ ДО 60+КМ ЗАВИСНО ОД МОЌНОСТА НА БАТЕРИЈАТА.

77,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница