DE LONGHI Кафемат EC 150 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

DE LONGHI Кафемат EC 150

DE LONGHI
1 Продажби

 • Греач на водата од Inox
 • Пумпа со притисок 15Bar
 • Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе
 • Систем за капучино: меша пареа, воздух и млеко
 • Одвоени термостати за пареа и за еспресо
 • Подесувачко испуштање на пареата
 • Прекинувач со индикаторска сијаличка
 • Одвоив прозирен резервоар за вода (1л) со индикатор на нивото
 • Одвоива посуда за капење
 • Easy serving espresso, можност да работи и со готови тампони кафе и со мелено кафе
 • Тежина 3кг
 • Приклучна сила: 1050 W
  Бесплатна достава

8,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница