DE LONGHI Кафемат ESAM 3200.S - КУПИ НА РАТИ
, ,

DE LONGHI Кафемат ESAM 3200.S

DE LONGHI
2 Продажби

 • Димензии (wxdxh cm): 285x375x360
 • Тежина (Kg): 10
 • Волтажа (V~Hz): 110/127~50/60
 • Моќност (W): 1350
 • Боја: Silver
 • Aroma control
 • Autoshut OFF
 • Капацитет на садот за кафе во зрна: 200g
 • Може да се користи и мелено кафе
 • Држач за чаши
 • Програм за самочистење
 • Функција за заштеда на енергија
 • Мелница со 13 опции
  Бесплатна достава

26,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница