Кафемат De Longhi EC 150 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Кафемат De Longhi EC 150

DE LONGHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Пумпа со притисок 15Bar

Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе

Одвоени термостати за пареа и за еспресо

Одвоив прозирен резервоар за вода (1л) со индикатор на нивото

Easy serving espresso, можност да работи и со готови тампони кафе и со мелено кафе

Тежина 3кг

Приклучна сила: 1050 W

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X