Кафемат De Longhi ESAM 3200.S - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , , , ,

Кафемат De Longhi ESAM 3200.S

DE LONGHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,750ден 26,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии (wxdxh cm): 285x375x360
Тежина (Kg): 10
Волтажа (V~Hz): 110/127~50/60
Моќност (W): 1350
Боја: Silver
Aroma control
Autoshut OFF
Капацитет на садот за кафе во зрна: 200g
Може да се користи и мелено кафе
Држач за чаши
Програм за самочистење
Функција за заштеда на енергија
Мелница со 13 опции
Програма за цврстина на водата
Притисок (bar): 15
Отстранлив сад за искапеното кафе
Отстранлив сад за вода
За една или две чаши
Систем за капучино
Stand-by функција
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница