Депилатор PHILIPS BRE 275/00 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Депилатор PHILIPS BRE 275/00

Philips
2 Продажби

Четка за чистење
Додаток за чувствителна област
Лесен за користење
Ергономска Рачка/
Глава за епилација се мие со вода
Дискови за епилација
Брзини:2
Оптичко, вградено светло
Торбичка за пакување
Напон: 15 V
Бесплатна достава

3,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница