Детска кола со акумулатор Bmw 8151 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Детска кола со акумулатор Bmw 8151

BMW

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,860ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

2 мотори

2 акумулатори 6V 4.5AH

Возење во сите правци

USB, SD-CARD, музика

За деца до 6 години

LED светла

Нишање

Носивост до 35 KG

Далечински управувач

Димензии: 100x50x49 cm

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X