Детски велосипед Max happy fox 7.0 16 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Max happy fox 7.0 16

MAX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на тркала: 16

Предна и задна Caliper кочница

Пластичен штитник за ланецот

Преден и задник браник

Помошни тркала

Украсно ѕвонче

Предна корпа

Висококвалитетни Wanda гуми

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X