Дрон DJI Mini 2 fly more combo (EU) - КУПИ НА РАТИ
, ,

Дрон DJI Mini 2 fly more combo (EU)

DJI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 42,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тежина 249 g

1/2,3″ CMOS сензор

Камера 12 MP

Видео со 4K/30 fps

Максимално време на летот 31 min (без ветер)

Пренос на видео од 10 km 720p/30fps*

Сензор за надолна визија + ГПС прецизно лебдење

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X