Dyson Airwrap™ multi-styler Complete Long - КУПИ НА РАТИ
-11%
, , , , , , ,

Dyson Airwrap™ multi-styler Complete Long

Dyson

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,990ден 44,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Реконструирани додатоци за побрзо и полесно стајлинг⁴
За коса која е долга до градите или подолга
Дизајниран за повеќе типови коса
Со нови буриња за виткање и мавтање во двете насоки, четки за контрола и обликување и мултифункционална машина за измазнување Coanda за сушење, измазнување и сокривање на разлетувањето
Тежина: 680 грама
Должина на кабелот: 8,5 стапки
Проток на воздух: 13,5 l/s
Моќ: 1,300 W
Поставување на моќност/топлина: 3 нивоа на топлина, 3 брзини
Напон: 120
Висина: 27.178 cm
Должина: 4 cm
Ширина: 4.8 cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница