Dyson V11 Torque Drive - Безжична Правосмукалка - КУПИ НА РАТИ
, ,

Dyson V11 Torque Drive – Безжична Правосмукалка

Dyson
Нема инфо.

Произведена за длабоко чистење насекаде.

Интелигентно го оптимизира вшмукувањето.

Времетраење до 60 минути без постепено губење на енергијата.

Со двојно вшмукување, подобра од која било друга безжична правосмукалка.

ЛЦД-екран за прикажување на функциите за време.
Бесплатна Достава

41,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница