Џакузи Andriana - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Џакузи Andriana


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 128,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Акрилно џакузи изработено од едно парче акрилна масивна када

Хидро и аери масажа, со два мотори

Греач за вода

Дигитален контролен панел со FM радио

Иноксна батерија со чешма и слушалка

Луксузно перниче

Осветлување во џакузито

2 перничиња

2 години гаранција

Продавница