ТВ ЛЕД ЕЛЕКТРА ЕТ-43ФХД19С-Т2С2 СМАРТ - КУПИ НА РАТИ
, ,

ТВ ЛЕД ЕЛЕКТРА ЕТ-43ФХД19С-Т2С2 СМАРТ

Elektra
Нема инфо.

Големина на екран: 43″ ( 110cm )
HD LED TV
Оперативен Систем: Andriod 8.0
Процесор: A53*4Core
Меморија: 8Gb, DDR-1GB
Резолуција: 1920 x 1080
Формат: 16:9
Осветлување: 200 cd/m²
Време на реакција: 8ms
Дигитален тјунер: DVB-T2/T/С
Аудио систем: B/G,D/K,I
Стерео звук: NICAM(Europe)
Агол на гледање: 178°X 178°
Максимален аудио излез: 2×10W;
Вградено Wi-fi
Приклучоци: EARPHONE х 1, SCART х 1, PC Audio In х 1, VGA х 1,
COAX х 1, HDMI x 3, USB x 2, MINI AV x 1, MINI YPBPR x 1, CI x 1, TV(T2) x 1, TV(S2) x 1, RJ45 x1

15,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница