Електричен шпорет GEC6A11SG - КУПИ НА РАТИ
-6%
, , , ,

Електричен шпорет GEC6A11SG

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,290ден 27,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A
Вкупна моќност: 8.400 W
Стаклокерамичка плоча: 4
Капацитет на рерната: 65L
Двојно стакло на рерната
Шпоретот е без капак
Максимална површина на тавата за печење: 1316 cm²
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Начини на загревање: Долен и горен грејач
Чистење со AquaClean функција
Задно осветлување на рерната
Длабока емајлирана тава за печење
Решетка на рерната
Водилки на извлекување
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
Потрошувачка на електрична енергија: 0,78 kWh
Нето тежина на апаратот: 39.2 kg
Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 60 cm
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница