Електричен шпорет Gorenje E 5121 SH - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

Електричен шпорет Gorenje E 5121 SH

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,730ден 18,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А

Употреблив волумен на рерната: 68L

Максимална површина на тавата за печење: 1.260cm2

Осветлување

Димензии (ШxВxД): 50x85x59,4cm

Моќност: 8.300W

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks