Електричен шпорет VOX EHB 604 XL - КУПИ НА РАТИ
-8%
, , , , ,

Електричен шпорет VOX EHB 604 XL

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,300ден 14,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет на рерна: 72 l

Светло во рерната

Број на рингли 4 места за готвење

Димензии: 2 x O 180 + 2 x O 145 mm

Јачина: 1 x 2000 W + 1 x 1500 W + 2 x 1000 W

2 грејачи: (1100W+1200W)+грил 2600W

Енергетска класа: А

Димензии (ШxДxВ): 60 x 60 x 85 cm

Гаранција: 5 години

Продавница

Бренд