ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР EINHELL GC-ET 4530 SET - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР EINHELL GC-ET 4530 SET

Einhell

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијаметар на рамно сечење: 300 mm
Моќност: 450 W
Брзина на ротација на макара: 8800 вртежи во минута
Затегнување: 230 V/50 Hz
дијаметар на жица: 1,4 mm
Должина на жица: 10 m
Робустен електричен мотор
Сечење на двојни линии
Главата на моторот ротира низ 180°
Главата на моторот може да се навали на 4 поставки
Алуминиумска прилагодлива долга рачка
Целосно автоматско напојување на линијата
Ролери за рабови за совршено и удобно сечење
Штитник/Комплетен со 3 калеми со конец
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница