ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР FARM F1000ET - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР FARM F1000ET

FARM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Mаксимална моќност: 1000 W
Напојување: 230 V/240 V
Вртежи во минута: 7000 o/min
Пречник на нит: 1,4 mm
Должина на кабел: 35 cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница