Електричен тример за трева Iskra DT2140 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електричен тример за трева Iskra DT2140

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 230V-240V ~ 50Hz

Моќност: 550W

Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута

Дијаметар за сечење: Ø 300 mm

Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm

Телескопска рачка: 22 см

Должина на кабелот: 35 см

 

Бренд

Продавница