Електричен тротинет L9 8.5″ - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет L9 8.5″

Dog
Продажби 5

Моќност на моторот: 350 W

Максимална брзина: 25 km / h

Максимален опсег: 40 km

Време на полнење на батеријата: 3-4 часа

Капацитет на батеријата: 36V 10.4Ah

Големина на тркала: 8.5″

Максимално оптоварување на возачот: 120 kg

Максимален градиент: 30 степени

Отпорност на вода: IP54

Компатибилност: Android / iOS

Тежина: 14 кг

23,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница