Електричен велосипед BENELLI MINI-FOLD 16" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електричен велосипед BENELLI MINI-FOLD 16″

BENELLI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: Benelli MiniFold 16″
Рамка: Алуминиумска легура 6061, преклоплив 16″
Запчаници: Единечна брзина
Големина на тркала: 16″
Вилушка: Стврднат челик
Предни сопирачки: V Кочница
Задни сопирачки: V Кочница
Седло: Селе Ројал
Столб за седиште: Алуминиумска легура, црна
Синџир: КМЦ
Раксер: PROWHEEL
Гуми: CST 16 x 1,75
Краци: Нерѓосувачки челик, сребрена облога
Нето / бруто тежина 17 кг / 23 кг
ЕЛЕКТРИЧЕН СИСТЕМ
Батерија: Li-ion, 36V/5,2AH; 187WH интегриран
Електричен мотор: 36V / 250W инсталиран на предниот центар
Приказ: LED дисплеј, LMH 3PAS
Максимална брзина: 25 км/ч
Сензор: Брзина и километража
Светла: Светло предно светло
Време на полнење: 3-5 часа
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница