Електрична косилка Bosch ARM 34 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електрична косилка Bosch ARM 34

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,550ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Снага на мотор (поwer drive): 1300 W

Ширина сечење: 34 cm

Max вртежен момент 15 Nm

Прецизно сечење до ивица: благодарение на чешел за трева

Подесување на висина сечење: 5 позиции (od 20 do 70 mm)

Заштита од прегревање на мотор

Ергономска Ergoflex дршка

Тежина: 11 kg

Обем на испорака: кутија за трева 40 L

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X