Електрична скара Gorenje TG 2000 LCB - КУПИ НА РАТИ
-11%
, , , , ,

Електрична скара Gorenje TG 2000 LCB

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,990ден 5,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумска скара

Број на нивоа на печење: 5

Конвенционален грејач

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Пластика + метал

Тефлонски плочи

Сад за маснотии

Kабел: 1.2 m

Димензии (ШxВxД): 49 × 9 × 32,5 cm

Бренд

Продавница