Електрична скара плотна Adler AD 6608 - КУПИ НА РАТИ
-25%
, , , , ,

Електрична скара плотна Adler AD 6608

ADLER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,680ден 4,899ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2200W

2 во 1 грил функцја

Нелепливи мермерни облоги за здраво и лесно готвење

Отстранлива фиока за масло

Приклуучок за горната плоча

Индикатор за вклуленост

Бренд

Продавница