Ella – Перница со пердуви ( две перници) - КУПИ НА РАТИ
,

Ella – Перница со пердуви ( две перници)


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Уживајте во добар сон со оваа потпорна перница. Мекото полнење на пердуви од гуска и 100% памучна навлака овозможуваат луксузна удобност. Погодна за луѓе кои спијат на стомак. Користете со памучна навлака за перница за поголема заштита од масла и шминка на кожата.

  • 100% Гускини пердуви
  • 100% Памучна навлака
  • 100% Природен производ
  • Потекло : ЕУ
  • 1кг. полнеж
  • Димензии 50х70cm
  • Луксузен изглед и паковање
  • Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат
Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X