Женски велосипед Venssini parma PAM2412 24"/13" - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Женски велосипед Venssini parma PAM2412 24″/13″

VENSINI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште за рам 2412

Рачки на волан мега црно виолетови краци

Криви на волан 26 “

Сет в прв без рачки кочници

Педали прв класик со лагер

Среден погон мтв црн 22/32/42т

Средна осовина мтв на штраф 5с

Обрач 24 “

 

Бренд

Продавница