Гумен чамец Excursion за 4 лица Intex - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Гумен чамец Excursion за 4 лица Intex

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,020ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 315 x 165 x 43 cm

Носивост: до 400 кг (4 лица)

Држачи за трска за ловење риба

Доаѓа со весла, торба за носење и рачна пумпа

Рачки за пренос

Јаже од страните

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X