Детски велосипед Explorer nitro FAS201 20" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Explorer nitro FAS201 20″

EXPLORER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште Vissitor Nitro

Рачки на волан мега црни краци

Волан Мтв Бел 22.2 х 25.4 580 мм

Сет В-алу без рачки кочници педали за деца пвц

9/16 “ среден погон за детски велос 42Т црн 152 мм

Средна особина Мтв на штраф 5с

Ланец мтв Maya Z33 P6001

8 прстен v1 20” сив 36 дупки

Предна глава мтв 36 р

Задна глава мтв 36р

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X