Детски велосипед Explorer fashion FAS201 20"/12" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Explorer fashion FAS201 20″/12″

EXPLORER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште за FAS201

Рачки на волан мега црно бели краци

Волан Мтв бел 22.2 х 25.4 580мм

Сет в-алу без рачки кочници педали за деца прц

9/16 “ среден погон за детски велос 42т црн 152 мм

Средна осовина мтв на штраф 5с

Ланец мтб Maya Z33 P6001

8 прстен V1 20” сив за 36 дупки

Предна глава мтв 36р

Задна глава мтв 36р

Бренд

Продавница