Машки велосипед Explorer NOR271 27.5"/19" North - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Explorer NOR271 27.5″/19″ North

EXPLORER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште BORTIGE

Рачки за волан MEGA црно сиви краци

Криви на волан 620MM 22.2 X 25.4 MM црни

Сет V PVC без рачки кочници

Педали KATADIOPTER

Среден погон MTB црн 28/38/48 T

Средна осовина MTB на штраф 5S

Ланец MTB MAYA Z33 P6001

Обрач  V1 27,5″ сив 36 дупки V1.26SV

Предна глава MTB 36 R

Задна глава MTB 36 R

SP.27,5 X 2,10 54-584

Индекс на фаза жолт 14T-28T SHUN FENG

Среден менувач SHIM.PRED.31.8MM AFDTZ510DSTM6

Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB

Рачен менувач SHIM.ASLTZ500LNB/ASLTZ5006R

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X