Машки велосипед Explorer VOR261AM 26/16" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Explorer VOR261AM 26/16″

EXPLORER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште црно сиво CENTURY 322

Рачки за волан MEGA црно сиви краци

Криви на волан 620MM 22.2 X 25.4 MM црни

Сет V PVC без рачки кочници

Педали PP

Среден погон MTB црн 24/34/42 T

Средна осовина MTB на штраф 5S

Ланец  MTB MAYA Z50 P7003

Обрач  V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV

Предна глава MTB 36R

Задна глава MTB 36R

SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU

Индекс на фаза 4T-28T SHUN FENG

Среден менувач TSHIM.31,8 MM 42T AFDTZ500DSTM6

Заден менувач SHIM.TZ RUPA ARDTZ500GSD

Рачен менувач SHIM.ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP

Бренд

Продавница