FAVORIT Машина за перење L – 8101 - КУПИ НА РАТИ
, ,

FAVORIT Машина за перење L – 8101

Нема инфо.

Капацитет 8 KG
Вртежи во минута (RPM) 1000
Иноксен барабан 51 Л.
Програми 15
Електронски програматор
Копче за контрола на температура
Енергетска класа А+++
Еко систем за заштеда на енергија
Заштита против протекување
Програм за перење јоргани и ќебиња
Систем за автоматски баланс
Систем за детектирање грешка
Детско заклучување
Отстранувачки горен капак
Брза програма 15 минути на 30 °C
Allergy safe програма
Одложен старт
Димензии В/Ш/Д – 84,50 /59,70 /55,70 CM CM
Гаранција 5 години

17,325ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.