FAVORIT Машина за садови F60-Y14 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

FAVORIT Машина за садови F60-Y14

1 Продажби

Димензии в/ш/д 85/59,8/59,8
Максимален капацитет 12 сета садови
5 програми
Брз програм – 30 мин. на 40 °c
Копче за половично (1/2) полнење
Енергетска класа А++
Класа на сушење А
Гаранција 5 години

16,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.