FAVORIT Машина за садови silver F45 Z15s - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

FAVORIT Машина за садови silver F45 Z15s

Favorit
4 Продажби

Енергетска класа А++

Класа на сушење: A

Број на комплети : 10

Број на програми : 6

Потрошувачка на вода за (стандарден циклус):11 L

Траење на програма (стандарден циклус): 198 мин

Енергетска потрошувачка (стандарден циклус): 0,73 KWh

Димензии: В/Ш/Д 85/45/60

Бесплатна испорака

16,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница