КЛИМА ИНВЕРТЕР FAVORIT 18000 BTU - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КЛИМА ИНВЕРТЕР FAVORIT 18000 BTU

Favorit
4 Продажби

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (BTU/H;W)

5280(1787~6242)

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (BTU/H;W)

5520(1670~6300)

ВЛЕЗНА МОЌНОСТ: (W) ЛАДЕЊЕ

1850 W

ВЛЕЗНА МОЌНОСТ: (W) ГРЕЕЊЕ

1540 W

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (ЛАДЕЊЕ)

A ++

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (ГРЕЕЊЕ)

A +

РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ГРЕЕЊЕ

ОД -15 ДО +24 С°

РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ЛАДЕЊЕ

ОД +18 ДО +46 С°

36,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница