Клима Favorit Inverter 3,5 kw - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Клима Favorit Inverter 3,5 kw

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет на ладење (Btu/h;W) 3520(1020~3680)

Капацитет на греење (Btu/h;W) 3560(1020~4130)

Ладење (W) 3500

Греење (W) 2900

Проток на воздух ≤ 550 m³/h

Одвлажнување 1,20 L/h

Карбон филтер да

Јонизатор да

Енергетска класа (ладење) A ++

SCOP за греење (W/W) 4.0

Енергетска класа (греење) A +

Напојување 220-240V~50Hz/1P

Напонски опсег (V) 165~265

Гаранција: 5 години

Бренд

Продавница