Машина за перење Favorit L – 8101 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење Favorit L – 8101

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет 8 KG

Вртежи во минута (RPM) 1000

Иноксен барабан 51 Л.

Програми 15

Енергетска класа А+++

Брза програма 15 минути на 30 °C

Димензии В/Ш/Д – 84,50 /59,70 /55,70 CM CM

Гаранција 5 години

Бренд

Продавница