Машина за сушење FAVORIT MSU-7002 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење FAVORIT MSU-7002

Favorit
4 Продажби

Тип кондензациска

Капацитет на сушење 7 Kg

Енергетска класа Б

Број на програми 15

Ниво на бучавост 65DB

Димензии (В,Ш,Д) 85 х 59,6 х 60,9

Бесплатна испорака

16,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница