Правосмукалка за пепел Fieldmann FDU 201001 E - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка за пепел Fieldmann FDU 201001 E

FIELDMANN

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,510ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Правосмукалка за пепел за чистење на внатрешност на камини

Јачина на мотор: 1000 W

Kонтејнер 20l

Вшмукување на пепел до 40 ° C

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X